Holdturnering 2017-18

 
Fynsserien, 1. runde, mandag 23. oktober 2017
Nr.
Nyborg 1
3
Tårnet 1
5
1S Søren Andreas Koch
0
Michael Nord
1
2H John Frederiksen
0
Ulrik Larsen
1
3S Stig Gorm Jensen
½
Kurt Hollesen
½
4H Claus Pedersen
½
Ole Eik Jørgensen
½
5S Anders Elsborg Jensen
1
Torben Larsen
0
6H Johnny Larsen
½
Nicolai Jensen
½
7S Svend Veise
0
Flemming Borg
1
8H Jan Saxtorff
½
Benny Brinch
½
Serie 1, Kreds 1, 1. runde, torsdag 26. oktober 2017
Nr.
Læseforeningen Odense 3
Tårnet 2
1S Peter Frank Jørgensen
½
Erik Hansen
½
2H Jens Skjoldborg Jensen
½
Niels-Peter M. Jansen
½
3S Steen Jacobsen
1
Martin Hansen
0
4H Christian Winther Hust
0
Jens Erik Pedersen
1
5S Arne Christiansen
1
Jens Eriksen
0
6H Niels Lund
½
Frank Bendtsen
½
7S Dan Wulff Kristensen
½
Jørgen Sylvest
½
8H Claus Børsen
½
Erling Bech Andersen
½
 
Fynsserien, 2. runde, mandag 13. november 2017
Nr.
Odense Skakklub 1
Tårnet 1
1S Jørgen Dalsgaard Hansen
0
Michael Nord
1
2H Lars Uffe Petersen
½
Ulrik Larsen
½
3S Jesper Schmidt Poulsen
½
Ole Eik Jørgensen
½
4H Johnny Holler Johansen
1
Nicolai Jensen
0
5S Jakob Jensen
1
Flemming Borg
0
6H Kristoffer Werming Pedersen
1
Benny Brinch
0
7S Erik Frandsen
½
Erik Hansen
½
8H Jørgen Frank Hansen
1
Niels-Peter M. Jansen
0
Serie 1, Kreds 1, 2. runde, mandag 13. november 2017
Nr.
Midtfyn 1
3
Tårnet 2
5
1S Karsten Frederiksen
½
Martin Hansen
½
2H Kim Theill
½
Jens Erik Pedersen
½
3S Per Andersen
½
Jens Eriksen
½
4H Nicolaj C. Larsen
1
Frank Bendtsen
0
5S Arne Pedersen
0
Dan Tangager
1
6H Kurt Frandsen
½
Jørgen Sylvest
½
7S Ejler Knudsen
0
Erling Bech Andersen
1
8H tomt bræt
0
Erik Bock
1
 
Fynsserien, 3. runde, mandag 4. december 2017
Nr.
Tårnet 1
5
Frem Odense 3
3
1S Michael Nord
1
Tommy Knoth
0
2H Kurt Hollesen
1
Emma Le Besq
0
3S Ole Eik Jørgensen
½
Søren Christensen
½
4H Torben Larsen
½
Thor Bendix
½
5S Nicolai Jensen
1
Bo F. Sørensen
0
6H Flemming Borg
1
Anton Kjeldsen
0
7S Benny Brinch
0
Albert M. Møller
1
8H Erik Hansen
0
Christoffer Vinther
1
Serie 1, Kreds 1, 3. runde, mandag 20. november 2017
Nr.
Tårnet 2
5
Årslev 1
3
1S Erik Hansen
½
Jens Lund
½
2H Niels-Peter M. Jansen
1
Søren Christensen
0
3S Martin Hansen
0
Knud Koudahl
1
4H Jens Erik Pedersen
1
Bent Hansen
0
5S Jens Eriksen
1
Frank Møller
0
6H Frank Bendtsen
0
Niels Nielsen
1
7S Dan Tangager
1
Johannes Almar
0
8H Erling Bech Andersen
½
Jan Nielsen
½
 
Fynsserien, 4. runde, mandag 15. januar 2018
Nr.
Tårnet 1
5
Læseforeningen Odense 2
3
1S Michael Nord
½
Michael Linde Larsen
½
2H Kurt Hollesen
1
Jørgen Lynggaard
0
3S Torben Larsen
½
Erling Rasmussen
½
4H Nicolai Jensen
½
Niels Henrik Cappelen
½
5S Flemming Borg
1
Jens Rasmussen
0
6H Benny Brinch
1
Hans Christian Nielsen
0
7S Erik Hansen
0
Kurt Ploug
1
8H Martin Hansen
½
Peter Frank Jørgensen
½
Serie 1, Kreds 1, 4. runde, torsdag 7. december 2017
Nr.
Nr. Åby Junior 3
3
Tårnet 2
5
1S Jess Nykjær
1
Erik Hansen
0
2H John Dahlberg
0
Niels-Peter M. Jansen
1
3S Adak Grigorian
0
Martin Hansen
1
4H Ulrik Vendelbo
0
Jens Erik Pedersen
1
5S Phillip Sørensen
0
Erling Bech Andersen
1
6H Davit Grigorian
0
Saleh Turki Ali
1
7S Thea Veng Basse
1
Andreas Jespersen
0
8H Nedas Kristopaitis
1
0
 
Fynsserien, 5. runde, mandag 5. februar 2018
Nr.
Tårnet 1
Fåborg 1
1S Michael Nord
0
Bent Warncke
1
2H Kurt Hollesen
½
Ove Matras
½
3S Ole Eik Jørgensen
0
Sebastian Sterup
1
4H Torben Larsen
1
Hans Hansen
0
5S Nicolai Jensen
1
Jørn Lorenzen
0
6H Flemming Borg
1
Mazen Onisey
0
7S Benny Brinch
1
Willy Abrahamsen
0
8H Erik Hansen
0
Dennis Vejlstrup
1
Serie 1, Kreds 1, 5.runde, mandag 15. januar 2018
Nr.
Tårnet 2
3
Odense Skakklub 2
5
1S Jens Erik Pedersen
0
Henrik Hede Nielsen
1
2H Jens Eriksen
½
Thomas Kier
½
3S Frank Bendtsen
½
Morten Emil Jannik
½
4H Dan Tangager
1
Jørgen Schwenke
0
5S Erling Bech Andersen
0
Benjamin Løvgren Larsen
1
6H Erik Bock
0
Torben Larsen
1
7S Saleh Turki Ali
0
Simon Porsager
1
8H Andreas Jespersen
1
Razvan Ianchis
0
 
Fynsserien, 6. runde,
Nr.
Tårnet 1
0
-
0
1S
2H
3S
4H
5S
6H
7S
8H
Serie 1, Slutspil 1, 1. runde, mandag 5. februar 2018
Nr.
Frem Odense 4
1
Tårnet 2
7
1S Anton Kjeldsen
0
Niels-Peter M. Jansen
1
2H David Smit
0
Jens Erik Pedersen
1
3S Jacob Frederiksen
0
Jens Eriksen
1
4H Willy Hansen
0
Frank Bendtsen
1
5S Peter Bille Fynbo
1
Jørgen Sylvest
0
6H Bastian Kehrer
0
Erling Bech Andersen
1
7S Steen Roed Gundorf Henriksen
0
Saleh Turki Ali
1
8H Elias Roed Gundorf Jacobsen
0
Andreas Jespersen
1
 
Fynsserien, 7. runde,
Nr.
Tårnet 1
0
-
0
1S
2H
3S
4H
5S
6H
7S
8H
Serie 1, Kreds 1, 7.runde,
Nr.
Ttårnet 2
0
-
0
1S
2H
3S
4H
5S
6H
7S
8H